firinlar-icin-su-sogutma-makinesi

Fırınlar için su soğutma makinesi

Pastaneler, fırınlar ve ekmekçiler için lezzetli olduğu kadar güzel görünen ürünler ortaya çıkarmak en büyük isteklerden biridir. Eğer hamur işi üretiyorsanız, hamuru hazırlarken soğuk su kullanmalısınız. Fırınlar için küçük bir su soğutma cihazı yeterli değildir. Sanayi tipi, endüstriyel fırınlar için su soğutma makinası gerekir.

 

Neden fırınlar su soğutma makinesi kullanır?

Fırınlar, talep edilen ürünü en iyi kalite ile müşterilerine sunmak ister. Bu kaliteyi yakalamak için bazı küçük noktalar önemlidir. Soğuk su bu vazgeçilmez bileşenlerden biridir. Hamur karılırken karma makinesi ile bir etkileşime girer ve sürtünmelerden dolayı ısınır. Maya ekşi bir tad alabilir. Aynı zamanda bu hamur açılırken yırtılmalara sebep olabilir. Tüm bunları engellemek için fırınlar soğuk su kullanır.

 

firinlar icin su sogutma makinasi

Fırınlarda soğuk su kullanmanın faydaları nelerdir?

Soğuk su hamurun oluşma sürecinde direkt olarak una tutunur ve en güzel hamurun ortaya çıkmasına yardımcı olur. Eğer yağ kullanıyorsanız, kullanılan yağlar, hamur karma sürecinde erimez. Hamurlaşmada soğuk su yağın erimesini önler. Bu işlem sırasında soğuk su küçük yağ parçaları yerine una tutunur ve mükemmel bir hamur elde etmiş olursunuz. Hamurunuz soğuk suyu ılık su kadar kolay emmediği için daha uzun süre yumuşak kalır.

 

Fırınlar için su soğutma makinesinin günlük kapasitesi nedir?

Bu sizin kapasitenize göre değişir. Ekibimiz, Türkiye’de ve dünyada faaliyet yürüten ulusal ve uluslararası pekçok marka için su soğutma makineleri üretmektedir. Ürünlerimiz endüstriyel üretim yapan firmaların hamur karma sürecinde talep ettiği soğuk su ihtiyacını karşılamak üzere saatlik 100 litre ile 500 litre arasında su soğutması yapmaktadır. Su soğutma makine ve modellerimizi detaylı incelemek için buraya tıklayın.

 

Fırınlarda su soğutma makinesi başka bir amaçla kullanılır mı?

Mayso’nun ürettiği su soğutma makineleri soğuk su ihtiyacı ve yaprak buz üretiminde daha hızlı ve kaliteli sonuç almak için kullanılır. Fırınlar hamur karma sürecinde soğuk su’yun yanında yaprak buz makinesine de ihtiyaç duymaktadır. Su soğutma makinemiz, yaprak buz makinemizle birlikte entegre edilerek, buz üretme süreci daha verimli bir hale dönüştürebilir. Bu talebe göre düzenlenip, uygulanabilir. Aynı zamanda fırınlar için yaprak buz makinesi bakıyorsanız, lütfen buraya tıklayıp yaprak buz makine modellerimizi inceleyin.

Yaprak buz makinesinin fırınlarda nasıl kullanıldığını merak ediyorsanız, bu konu hakkında sizinle paylaştığımız blog yazımızı inceleyin.

 

Hamur için soğuk su makinesi kaç derecede çalışır?

Mayso tarafından üretilen su soğutma makineleri +1 derece de su soğutma özelliğine sahip olup, müşterilerimizin talebi üzerine özel olarak üretilmektedir. Bu su soğukluğu ile hamur karma sürecinde maksimum verimlilik sağlanır.

 

Neden su soğutma makinesi için Mayso’yu tercih etmeliyiz?

Mayso 25+ yıldır soğutma sistemleri ve buz makineleri üretmektedir. Türkiye’nin en büyük buz makinesini üreten firmamız, uluslararası pek çok markanın çözüm ortağıdır. Eğer sanayi tipi üretim yapıyorsanız, fırınlar için ürettiğimiz su soğutma makinalarına göz atmanızı tavsiye ederiz. Bu deneyim ve bilgi birikimiyle sizin talebinize yanıt üretmekten memnuniyet duyarız. Lütfen burayı tıklayın ve bizi tercih eden markaları inceleyin. Mayso’yu daha yakından tanımak ve gelişmelerden haberdar olmak isterseniz facebook hesabımızı beğenip

online-pharmacy-uk.com

, takip etmeyi unutmayın.

Bunlarda dikkatinizi çekebilir!
Türkiye’nin en büyük yaprak buz makinesini ürettik!

Mayso Soğutma olarak yaprak buz üretiminde kapasite sınırlarını kaldırdık. İstanbul Balık Hali’nin talebi üzerine Tür...

Devam Et...
Yeni bir web sitesi tasarımıyla karşınızdayız.

Mayso Soğutma olarak yenilikleri takip etmek ve güncel teknoloji ile size hizmet vermekten mutluyuz. Buz makinesi ve ...

Devam Et...
Salam, sosis, et işleme için yaprak buz makinası ve modelleri

Buz denildiği zaman akla genelde balık satışında teşhir amaçlı kullanılan görüntü veya süslü servis masaları geliyor....

Devam Et...
Konuşma başlat
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabilirim?