Türkiye’nin en büyük yaprak buz makinesini ürettik!

Mayso Soğutma olarak yaprak buz üretiminde kapasite sınırlarını kaldırdık. İstanbul Balık Hali’nin talebi üzerine Türkiye’nin en büyük yaprak buz makinesine ürettik. Alışılagelen tonajlar yerine yepyeni bir üretim kapasitesine ulaştık. Artık çok daha büyük talepler için üretimin adresi Mayso Soğutma.

 

İstanbul Balık Hali Yaprak Buz Makinesi
Günlük 120 Ton Yaprak Buz Üretimi ile Lider Makine!

Soğutmanın deniz ürünlerinin tazeliğinde ve saklanma koşullarında büyük bir etkisi olduğunu biliyoruz. Bu birikimimizi 25+ yıldır balıkçılar için buz makinesi üreterek, yurtiçinde ve yurtdışında pek çok firma ile paylaştık. Ulusal ve uluslararası markalar Mayso Soğutma kalitesiyle tanıştı ve işlerini geliştirdi.

İstanbul Balık Hali’nin Mayso Soğutmayı tercih etmesiyle, yaprak buz makinesi üretimindeki deneyim ve kalitemiz İstanbul tarafından tescillenmiş oldu. 20 Milyonun üstünde yurttaşın yaşadığı kente iş yapıyorsak, hele ki bunu İstanbul Hali için yapıyorsak, üretim kapasitesi talebinin çok büyük olacağını biliyorduk ve bunu tereddütsüz bir üretimle karşıladık. İstanbul Balık Hali için günlük 120 Ton üretim kapasiteli yaprak buz makinesinin tasarım, üretim ve uygulama sürecini tamamladık.

 

Günlük 120 Ton Kapasiteli Yaprak Buz Makinesi Nasıldır?

Mayso olarak bu soruya bir sürü teorik ve teknik yanıt verebiliriz ama öncelikle bunu göstermeyi tercih ediyoruz. Günlük 120 Ton Yaprak Buz üretimi için nasıl bir tasarım

buy cheap kamagra oral jelly

, üretim ve uygulama geliştirdiğimizi merak ediyorsanız, lütfen aşağıdaki videoya bir göz atın.

 

Ürün Videosu

 

Artık Türkiye’nin en büyük buz makinesi hakkında görsel bir fikrinizin olduğunu biliyoruz. Bu makinenin teknik olarak nasıl bir ürün olduğunu merak ediyorsanız hemen buraya tıklayın ve günlük 0.5 Ton ile 30 Ton arasında Yaprak Buz üreten makinemizin teknik bilgilerini inceleyin.

 

Bu Üretimde Neyi Başardık?

Ekip olarak ürün kalitemizin ulusal ve uluslararası etkisini biliyoruz. Türkiye’de ve dünyada faaliyet yürüten pek çok markanın ihtiyaç duyduğu yaprak buz makinesini üretmiş ve üretmeye devam eden bir işletme olarak bunu 25+ yıldır ispatlıyoruz. Bu ürün kalitemizi genel merkezimizin yer aldığı, fabrikamızın bulunduğu, ekip üyelerimizin yaşadığı İstanbul kenti ile buluşturmak en büyük gururumuz. Artık bütün yurttaşlar için soğutma kalitesinden emin olduğumuz bir İstanbul Balık Hali’ne sahip olduğumuzu gönül rahatlığıyla. söyleyebiliriz. Bu makinelere düzenli bakım, kontrol ve teknik servis hizmetimizi vererek kalitenin devamlılığından emin oluyoruz.

 

120 Ton Kapasiteli Yaprak Buz Makinesi Resimleri

 

Son söz Olarak …

Sizinle üretim deneyimlerimizi paylaşmaktan mutlu olan geniş bir ailemiz var. Bu güzel gururu bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. İşletmeniz için bir buz makinesi arayışında iseniz, hemen sağ alt köşede yer alan whatsapp iletişim hattı üzerinden bize yazın veya buraya tıklayarak iletişim bilgilerine ulaşın. İhtiyaçlarınız için çözüm üretelim!

Bunlarda dikkatinizi çekebilir!
Hamur nedir? Hamur neden yaprak buz ve soğuk suyla hazırlanır
Hamur neden yaprak buz ve soğuk suyla hazırlanır?

Her gün ekmekler, simitler, poğaçalar ve daha birçok ürün için hamur hazırlıyoruz. Hamur kararken neden soğuk su ve y...

Devam Et...
Buz nedir? Endüstriyel buz nasıl ticarileşmiştir?

Buz nedir? Buzun tarihsel gelişimi nasıl? Ne zaman kullanılmaya başlandı? İlk endüstriyel buz kullanımı nasıldı? Buz’...

Devam Et...
Ekmek fırınları için sanayi tipi yaprak buz makinası

Bugün mayalı herhangi bir ürün için hamur yapmak istiyorsanız, bunun için internete girip en azından profesyonel bir ...

Devam Et...
Konuşma başlat
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabilirim?