Endüstriyel balıkçılar için yaprak buz makinesi ve modelleri

Endüstriyel balıkçılar için yaprak buz makinesi ve modelleri en önemli süreci uzatır. Balıkların yakalanmasıyla toptancılara veya tüketicilere sunulduğu zaman arasında görünüm, lezzet ve ürün kalitesinin korunmasını sağlar. Bunun için yakalanan balıklar hemen yaprak buz veya diğer yöntemlerle soğutma işlemine tabi tutulur.

 

Balıkçılıkta soğutmanın faydaları nelerdir?

Soğutma, balıkların lezzetinin korunmasına ve ilk günkü tazeliğinde görünmesine yardımcı olur. Yakalanmış balıklar uygun şekilde soğutulduğunda, avlanma veya toplama süresi artar. Artan yakalama veya toplama süresi balık endüstrisinde çalışanlar için önemli bir avantaj sağlar. Uygun soğutma koşullarını yaratarak daha fazla ürüne ulaşır, daha kaliteli saklama koşulu yaratır ve daha fazla gelir elde edersiniz.

 

Balıkçılıkta soğutma yöntemleri nelerdir?

Endüstriyel balıkçılıkta ürünleri saklamak için birkaç yöntem bulunmaktadır. Bazı balıkçılar uzun süreli depolama, transfer veya saklama koşulları için dondurucular kullanmaktadır. Bu yöntem fazlasıyla karmaşık ve pahalı bir altyapı gerektirir. Diğer yöntem ise, sektördeki en uygun ve yaygın kullanılan yöntemdir. Bu da buz kullanmaktadır. Mevcut buz türleri arasında en uygun olan ise yaprak buzdur. Diğer buz türlerine göre yaprak buz etkileyici bir avantaj sağlar.

 

Yaprak Buz, neden balıkçılar için en uygun ve en iyi soğutma yöntemidir?

Balık ürünlerinin soğutması için yaprak buzun birçok avantajı vardır. En önemlisi ucuzdur ve ürünler için yüksek soğutma kapasitesine sahiptir. Yaprak buzla soğutulmuş balıklar nemli kalır ve buz erirken balık yüzeyindeki bakterileri temizler. Yaprak buzun şekli itibariyle keskin kenarları yoktur ve bu balık ürünlerinin daha kaliteli bir soğutma işlemi üretir. Yaprak buz balık ile mükemmel bir temas sağlar ve ürünlerde hasar bırakmaz. Bütün herkesin çok rahat kullanabileceği, balıkçılık temelli depolamada en uygun üründür.

 

endüstriyel sanayi tipi balıkçılar için yaprak buz makinesi

 

Yaprak buzun en büyük avantajı nedir ?

Balıkçılar için en büyük avantajı, yaprak buz üreten bir makine alıp, buzu istedikleri yerde üretebilmesidir. Gemide ya da karada en uygun makineyi tercih edip, istediğiniz zaman, istediğiniz kadar buz üretimi gerçekleştirebilirsiniz.

Yaprak buz üretimi için tatlı su veya tuzlu üretim yapan makineleri tercih edebilirsiniz. Her iki buz türünün de kendine özgü avantajları bulunmaktadır.

İlk yatırım maliyetinden sonra, hazır buz satın almaya kıyasla önemli ölçüde tasarruf eder, sadece teknik bakım maliyetlerini karşılarsınız. Böylece gereğinden fazla veya az buz satın almamış, bunun depolama maliyetlerine katlanmamış olursunuz. Yerleşik bir yaprak buz makinesi üretimi ile hemen kazanmaya başlarsınız.

 

25+ yıllık deneyim ve kalite ile üretim.

Mayso, 0.5 Ton ile 30 Ton günlük üretim kapasitesine sahip birçok yaprak buz makinesi modelini siz değerli balıkçılara sunmaktadır. Makinelerimiz isterseniz karada, isterseniz denizde üretim yapmaya uygun olarak üretilmektedir. İhtiyacınıza göre, ister tatlı su, ister tuzlu su olarak yaprak buz üretimi gerçekleştiren makinelerimiz, piyasadaki benzer ürünlere göre ispatlanmış bir kaliteye sahiptir. İstanbul Balık Hali için günlük 120 Ton Yaprak Buz üretim kapasitesine sahip makine tarafımızca yapılmıştır. Buraya tıklayarak, bu konu hakkındaki blog yazımızı da okuyabilirsiniz.

 

Türkiye’nin en büyük yaprak buz makinesi

 

Ürünlerimiz köklü bir deneyimle ve yenilikçi bakış açısıyla üretilmektedir. Makinelerimiz her türlü ortam ve iklim şartına dayanması şartıyla tasarlanmıştır. Ürünlerimiz yüksek kalitede yaprak buz üretimi için uygundur ve enerji maliyetlerinizi en alt seviyede tutup

Buy Cialis Professional UK

, balık ürünleri için en verimli soğutmayı sağlar.

Endüstriyel – sanayi tipi balıkçılar için yaprak buz makine ve modellerini merak ediyorsanız buraya tıklayarak, teknik özellikleri inceleyebilirsiniz. Daha detaylı bir konuşmaya ihtiyacınız varsa doğrudan bize ulaşın. İletişim bilgilerimize ulaşmak için lütfen buraya tıklayın. Mayso hakkında güncel bilgi almak için facebook hesabımızı takip etmeyi unutmayın!

Bunlarda dikkatinizi çekebilir!
Hamur nedir? Hamur neden yaprak buz ve soğuk suyla hazırlanır
Hamur neden yaprak buz ve soğuk suyla hazırlanır?

Her gün ekmekler, simitler, poğaçalar ve daha birçok ürün için hamur hazırlıyoruz. Hamur kararken neden soğuk su ve y...

Devam Et...
Ekmek fırınları için sanayi tipi yaprak buz makinası

Bugün mayalı herhangi bir ürün için hamur yapmak istiyorsanız, bunun için internete girip en azından profesyonel bir ...

Devam Et...
Endüstriyel balıkçılar için yaprak buz makinesi ve modelleri

Endüstriyel balıkçılar için yaprak buz makinesi ve modelleri en önemli süreci uzatır. Balıkların yakalanmasıyla topta...

Devam Et...
Konuşma başlat
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabilirim?